מצברים משומשים – המגוון רחב, המחירים משתלמים!
המומחים שלנו זמינים לשירותך, למתן תשובות ופתרון בעיות עבור כל שאלה שנוגעת לגבי מצברים משומשים! המומחים שלנו יסייעו לך למצוא את המצבר המדויק לך, במחיר הנכון עבורך! בנוסף, בלירון מצברים אנחנו מציעים שירות מצברים משומשים עד הבית, שיחסכו לך הגעה עם הרכב למוסך או גרירה שלו!

שירות מצברים משומשים לרכב זמין עבורכם 24/7
אצלנו תוכלו למצוא מצברים משומשים במחירים החל מ 149 שקלים!
מצברים יד שניה עם אחריות חלקית
ניתן
להזמין משלוח מהיום להיום

לייעוץ חינם בבחירת מצברים משומשים לרכב התקשרו אלינו: 072-3921104

מצברים משומשים לרכב

הסיבות לקנות מצברים משומשים

אז הגיע זמן החלפת המצבר? קצת לפני שממהרים, באופן טבעי יש לציין, לקנות מצבר לרכב או לכל סוג רכב אחר אנו ממליצים לעיין היטב במדריך הבא. בלירון מצברים ניתן למצוא מגוון רחב של מצברים יד שנייה החל ממצבר 40 אמפר ועד מצבר 220 אמפר.
מצברים חדשים בוודאות יתנו לך תחושת ביטחון, לפחות בהיבט המצבר, לשנתיים עד ארבע שנים. אך זו אפשרות יקרה יותר ביחס למצברים משומשים ולא תמיד הטובה עבורך.
מצברים משומשים הם מצברים אשר “עשו את שלהם” ומועברים למחזור. בתהליך המחזור עצמו מפורקים מהם לוחות העופרת, הם עוברים התכה ונמכרים מחדש כחומר גלם. בהמשך מבוצעת בהם התקנה של לוחות עופרת חדשים, ועם מילוי של חומצה ומים המצבר מוכן לעבודה!
פתרון זה ידידותי לסביבה, תורם לאיכות חיינו ובכל הקשור לחשמל הוא נחשב לפתרון זול.

למה לרכוש מצבר משומש זו אפשרות טובה?

 • הרכב מוצע למכירה והמצבר שלו גמור
  כמעט ובלתי אפשרי למכור רכב שלא מצליח להניע. כל קונה אפשרי יבקש לשמוע אם המנוע מרעיש וכמובן ולראות את הרכב בנסיעה. כשרכב במצב זה מגיע לליפט, בלתי אפשרי להניע אותו ולהתרשם ממנו וכמובן לבצע בדיקות. דבר נוסף, אם מגיעים עם רכב במצב כזה למוסך, סביר שבסופו של דבר לא תהיה ברירה אלא לקנות מצבר מהמוסך וברור שהמצב לא לטובתנו, אנו כשבויים במוסך והמחיר יהיה נוקשה מאשר כשנלך לבחור מצבר בזמננו והיכן שנכון לנו.
 • חיסכון כספי 
  מצבר משומש הוא מצבר זול באופן משמעותי ממצבר חדש. אם כרגע מטרתך היא חיסכון בכסף, מצבר משומש עשוי בהחלט לסייע לך ולתת לך שקט בכל הנוגע להוצאה הכספית עד לרכישת המצבר הבא.
 • אקולוגיה
  כאמור, מצבר משומש הינו מצבר אקולוגי ממוחזר המפחית את מספרם של המצברים המיוצרים, ממחזר את החומרים ומונע ייצור חדשים.

לייעוץ חינם בבחירת מצברים משומשים לרכב התקשרו אלינו: 072-3921104

כיצד לבחור מצבר יד שנייה?

כמו המצברים החדשים שמיוצרים בשוק מדי יום, גם מצברים יד שנייה רוכשים מיצרנים ידועים.
בשונה ממצברים חדשים, כשקונים מצבר משומש חשוב לבצע בדיקה טובה מי הוא הספק המוכר מצברים משומשים. לא רבים הספקים היודעים לחדש מצבר באופן שייתן לך את כל הפוטנציאל של המצבר וגם את הבטיחות והביטחון שהמצבר חודש בתהליך תקין ויכול לעשות את עבודתו כמו שצריך בלי בעיות הנגזרות מחידוש לא תקין של מצבר. יותר מכך, יש לבקש מהספק פרטים מדוייקים אשר יכולים לסייע לך להבין בצורה טובה יותר את ההיסטוריה של המצבר. נתון זה חשוב כדי לקבל תמונה ברורה לגבי השימושים שכבר נעשו במצבר ומהם להעריך את אורך חיו המשוער הצפוי. שאלות לדוגמה:

 • מהו תאריך התפוגה של המצבר המשומש?
  יתכן והמצבר ישן מדי וביצוע חידושים כבר לא יהיו יעילים כך שהאיכות תרד באופן ניכר ותידרש החלפה די מהירה של מצבר משומש זה. במקרה כזה עדיף יהיה לרכוש מצבר חדש.
 • באיזה רכב הותקן המצבר קודם?
  שאלה זו תסייע לך להבין את היסטוריית השימוש במצבר ובהתאמה ניתן להבין האם המצבר המשומש עבד קשה מדי, מה שכנראה יעיד שהוא מיצה את יכולתו יתעייף במהרה.
 • כמה זמן “חיים” צפוי למצבר המשומש?
  ספק מצברים המעריך את עצמו צריך לתת לך הערכה לגבי אורך חייו של המצבר המשומש שכן הוא ביצע את הרכישה ואת המחזור של המצבר. תשובה לא ברורה או מלאה צריכה להדליק לך אור אדום ולהזהיר אותך מעסקה זו.
 • מה לגבי תקופת האחריות?
  תעודת אחריות למצברים משומשים היא פחותה בהרבה, וכמובן תלויה בתאריך ייצור המצבר. תקופת אחריות ממושכת יותר תביא לייקור המצבר אך כדאי להתאמץ כדי לקנות מצבר משומש שיענה על הצרכים שלך לאורך זמן.

קניית מצבר משומש מלירון מצברים תיתן לך שקט נפשי וביטחון בכך שהמצבר חודש באופן תקין לחלוטין!

כמה עולה מצבר משומש?

לקחת החלטה לקנות מצבר משומש? נהדר. לירון מצברים תמיד בשבילך עם מגוון גדול של מצברים משומשים מהחברות המובילות בשוק.
מצבר משומש של שנפ, מצבר משומש של חברת ורטה ועוד מצברים במגוון רחב של אמפרים ובטכנולוגיות ייחודיות כדוגמת מצבר Start & Stop משומש.

מצבר משומש בשירות מצבר עד הבית

בלירון מצברים אנו נעניק לך מצבר משומש בשירות ישירות עד הבית! אם הרכב שלך לא מניע וברצונך להוציא סכום מועט על מצבר, מומחה מצברים מטעמנו יגיע עד אליך תוך 30 דקות בלבד ויסייע לך לחזור לשגרה במהירות ובמקצועיות. עלות השירות היא החל מ-50 ₪, מה שמשאיר את העלות הזולה של המצבר המשומש בעינה. המומחים שלנו יגיעו לכל מקום במרכז ויבצעו החלפת מצבר עד הבית בהרצליה, יבנה, נס ציונה ועוד ערים נוספות.
ללירון מצברים ישנו מגוון גדול של מצברים משומשים לכלי רכב מסוגים שונים וניתן למצוא אצלנו מצבר משומש למשאית, מצבר משומש לקטנוע, מצבר משומש לאופנוע, מצבר משומש לאוטובוס, מצבר משומש לטרקטורון ואפילו מצבר לקלנועית במצב משומש!

לייעוץ חינם בבחירת מצבר משומש לרכב התקשרו אלינו: 072-3921104