החלפת מצבר לניסאן – שירות עד אליך
לא עוד המתנה מעצבנת לשירותי גרירה ובזבוז משווע של זמן וכסף על מצברים במחירים מוגזמים! מהיום אפשר להחליף מצבר לניסאן מבלי לזוז מכסא הנהג על ידי שירות מצבר עד הבית של לירון מצברים! שירות זה כולל החלפת מצבר מקצועית על ידי מומחה מצברים שיגיע עד אליך תוך חצי שעה בלבד במרכז הארץ. לאחר ההתקנה המהירה, המומחה יסביר לך איך לשמור על המצבר החדש שלך כדי שיחזיק לך כמה שיותר זמן.

שירות מצברים לניסאן זמין עבורכם 24 שעות ביממה
אצלנו תוכלו למצוא מצברים לניסאן במחירים החל מ 450 שקלים!
מצברים איכותיים עם אחריות מלאה
ניתן
להזמין משלוח מהיום להיום

לייעוץ חינם בבחירת מצבר לניסאן התקשרו אלינו: 072-3921104

מצבר לניסאן

מצברים לניסאן במחיר מיוחד:

כיצד לבחור מצבר לניסאן?

התאמה נכונה של מצבר לניסאן שלך יכולה לחסוך לך המון כאב ראש ולא מעט כסף. המצברים אולי נראים דומים, אך בפועל הם מאוד שונים זה מזה החל מכמות החשמל שהם יכולים לייצר, דרך הגודל הפיזי שלהם וההתאמה שלהם לתושבת המצבר לצד המנוע וכלה במותג המצברים ולכן כדאי להבין מעט במצברים על מנת לרכוש מצבר חדש ואיכותי שישמר לך לאורך זמן. תפקיד המצבר הוא לייצר חשמל ולספק אותו לכלל מערכות הרכב הזקוקות לחשמל כדי לפעול כמו חלונות, מזגן, אורות, סטרטר וכו’. התאמת מצבר לשימושים של הרכב היא לא פחות חשובה מכיוון שהיא תקבע כמה מהר המצבר ישחק כתוצאה מהשימוש בו ואנחנו נסביר על ידי דוגמה קצרה.

ניקח שני רכבי ניסאן מאותו הדגם ומאותו השנתון ונשווה בין השימושים בהם:

  • רכב א’
    הרכב הזה משמש את הבעלים שלו לנסיעות עירוניות רגילות כמו עבודה, סידורים, לימודים וכו’. לא מותקנים עליו אביזרים מיוחדים והוא נוסע בממוצע שעה ביום. כפי שניתן להבין, עומס החשמל שמופעל על הרכב הזה לא גדול ולכן מצבר של 50 אמפר יכול בהחלט לספק את צרכי החשמל שלו.
  • רכב ב’
    הרכב השני הוא ההיפך הגמור. רכב ב’ נוסע נסיעות עירוניות באמצע השבוע אך כשמגיע סוף השבוע הבעלים שלו נוסע איתו לטיולים ברחבי הארץ. בנוסף, מותקנת עליו מערכת סאונד משוכללת, מסכים, מולטימדיה בהם הוא משתמש ברוב הנסיעות. רכב זה חייב מצבר חזק ואיכותי יותר מרכב א’ כדי לעמוד בעומס החשמל ולמנוע שחיקה מוקדמת של המצבר.

התאמה של מצבר היא קריטית לנסיעה חלקה ובטוחה. יחד עם זאת, מצבר חזק יותר לאו דווקא יהיה הנכון יותר עבור הרכב שלך.

לייעוץ חינם בבחירת מצבר לניסאן התקשרו אלינו: 072-3921104

תעודת אחריות למצבר

יצרניות המצברים המובילות בטוחות במוצרים שלהן ולכן מעניקות תעודות אחריות למצברים. תעודה זו מעניקה לך ראש שקט בכל מה שקשור למצבר החדש שרכשת ואנחנו מאוד ממליצים לרכוש מצברים מחברות שמעניקות כאלו תעודות.

מהו התוקף של תעודות האחריות?
תעודות אחריות נחלקות לשניים: תעודות למצבר משומש ותעודות למצבר חדש.
תעודות למצבר משומש בדרך כלל יהיו תקפות עד חצי שנה ואילו התעודות על מצברים חדשים יכולות להגיע עד ל-24 חודשים. חלק מיצרניות המצברים מאפשרות לרכוש הארכת זמן אחריות על המצברים בתשלום מסויים ואנחנו בהחלט מעודדים את זה מכיוון שאורך החיים של מצבר נע בין שנתיים וחצי לחמש שנים ולכן שנתיים אחריות על מצבר יכולות להאריך את חייו ולחסוך לך כסף. תעודת האחריות צריכה להגיע במעמד רכישת המצבר ולכן סוכנות מצברים שלא תעניק לך תעודה כזו צריכה להדליק לך נורה ולגרום לך לחשוב לבטל את העסקה.

איך ניתן לממש את תעודת האחריות?
כמו כל רכיב אחר, גם מצבר חדש יכול להתקלקל משלל סיבות ובעיקר בכל מקום בארץ. יצרנית מצברים שמתפעלת נקודות שירות הפרוסות ברחבי המדינה היא רשת ביטחון רצינית שתעניק לך שקט ושלווה בכל נסיעה ונסיעה.

מתי תעודת האחריות לא תקפה?
תעודת האחריות נכנסת לפעולה לאחר התקנת המצבר ובדיקת התקינות הראשונית. היא נשארת תקפה כל עוד בוצע שימוש סביר במצבר, המצבר נבדק וטופל בסוכנות מורשית מטעם יצרנית המצברים והמצבר לא עבר אי אילו טיפולים ביתיים.

כמה עולה מצבר לניסאן?

ישנם המון מחירים למצברים שונים מחברות שונות. כדי לעשות לך סדר בבלאגן, לירון מצברים ממליץ לך לרכוש מצברים מבית ורטה ואת מצברי שנפ מכיוון שהחברות הנ”ל התאימו את המצברים שלהן לאקלים הישראלי וכך הוא נשחק לאט יותר. יש להן ניסיון של מעל 50 שנים בתחום המצברים ונקודות שירות רבות הפזורות בכל רחבי המדינה (שנפ מתפעלת כ-2500 נקודות כאלה) וניתן להשיג את המצברים שלהן ברוב סוכנויות המצברים. אם הנך מחפש לקנות מצבר במחיר מבצע או אם יש לך שאלות נוספות רגע לפני רכישת מצבר לניסאן שלך, נשמח לענות לך במוקד ההזמנות שלנו הזמין עבורך 24/7!

לייעוץ חינם בבחירת מצבר לניסאן התקשרו אלינו: 072-3921104

דגמים נוספים מבית ניסאן:

שאלות נפוצות

icon

מצברים שמתאימים לניסאן הינם מצברים בקיבולת 50 אמפר, 55 אמפר, 60 אמפר, 62 אמפר, 65 אמפר, 72 אמפר או 95 אמפר..

icon

אצלנו תוכלו לקנות מצבר לניסאן החל מ 450 שקלים.

icon

כן, אנו מספקים שירות החלפת מצבר לניסאן עד הבית בתוספת תשלום סימלי.

icon

תקופת האחריות בין 12 ל 24 חודשים, תלוי במצבר שרכשתם.