נתקעתים בלי מצבר לקלנועית שלכם? אל דאגה!

פנו עוד היום למומחים של לירון מצברים אשר מספקים מגוון רחב של מצברים שמתאימים לקלנועית מכל סוג במחירים הכי הוגנים שיש!
ניתן להזמין מצבר לקלנועית בשירות מצבר עד הבית בשיחת טלפון קצרה ובתוך 30 דקות נגיע אליכם עם מצבר חדש.

שירות מצברים לקלנועית זמין עבורכם 24/7
אצלנו תוכלו למצוא מצברים לקלנועית במחירים החל מ 600 שקלים!
מצברים איכותיים עם אחריות מלאה
ניתן
להזמין משלוח מהיום להיום

לייעוץ חינם בבחירת מצבר לקלנועית התקשרו אלינו: 072-3921104

מצבר לקלנועית

מהי קלנועית?

קלנועית הינה רכב שונה בעולם הרכבים מהסיבה שהיא אמנם רכב מצד אחד אך הנוהג  בה לא זקוק לרישיון נהיגה מהצד השני. הקלנועית מוכרת בחוק ככלי רכב עם פרמטרים ברורים וידועים אותם ניתן לבדוק באתר משרד התחבורה. נהג קלנועית חייב לעבור את גיל שש עשרה, אסור לנהוג עליה על המדרכה ולא לנהוג בה במהירות מעל 10 קמ”ש. ציבור הנוהגים בארץ ברכב הקלנועית בד”כ מורכב ממבוגרים או ממתקשים בהליכה, לכן אם קנית קלנועית לשימוש קרובי משפחתך, כדאי לך להקפיד ולהתעדכן בתקנות החדשות אשר מופצות מדי פעם לציבור ועלולות להשפיע על  צורת הנהיגה בקלנועית. בנוסף, כדאי מאוד להיות בקשר עם נהגי הקלנועית על מנת להבין מה המצב המכני שלה והאם הגיע הזמן להחליף לה מצבר. מצבר גמור לפלח האוכלוסייה הזה עלול להיות קשה יותר מציבור אחר ולכן לירון מצברים ממליצים לך להקדים תרופה למכה ולהחליף מצבר בזמן.

מצברים לקלנועית במחיר משתלם

למה מצבר לקלנועית הוא מצבר שונה?

קלנועית נעה על מצבר פריקה עמוקה. מצבר פריקה עמוקה הינו מצבר אשר מסוגל לספק את כל החשמל שבו ולשוב ולהיטען מחדש הרבה פעמים. זהו מצבר מיוחד ואינו מתאים לכל סוגי הרכבים.
בעגה המקצועית נקרא מצבר זה נקרא “מצבר רטוב” אשר מכיל בתוכו נוזלים. הנוזלים מכילים חומצה (שאסור לגעת בה ולא משנה מה!) ומים מזוקקים אשר נדרשים לשם השמירה על תקינותו של המצבר. בתוך המצבר ישנם לוחות מתכתיים אשר מוצפים בחומר בעל צפיפות גבוהה, ועל ידי כך המצבר מסוגל לעשות את מה שהוא מיועד לעשות, הזרמת חשמל ופריקת חשמל פעמים רבות מבלי לשחוק את המצבר.

איך לבחור מצבר לקלנועית?

כפי שלמדת, קלנועית מוזנת מחשמל בלבד ולכן יש חשיבות לבחירת מצבר לקלנועית שיתאים לך. אנשים נוטים לעיתים לחסוך ולקנות מצברים לקלנועית שהם משומשים או מצברים זולים במחיר מיוחד ולכן יש לזכור שכל תקלה קטנה במצבר עלולה לגרום להשבתה של הקלנועית ביחד עם עגמת נפש וגם הוצאה כספית כבדה על רכישה נוספת של מצבר חדש ולעיתים אף החלפת מערכת החשמל כולה. כשהנפגעים מהדבר הזה הם נהגי הקלנועית שזקוקים לה כמו רגליים שניות.

כאשר שוקלים רכישת מצבר לקלנועית, צריך להבין מהו השימוש שלך או של הנהג בקלנועית. אין צורך לקנות את המצבר היוקרתי ביותר מכיוון שיתכן שקנייה כזו אינה תואמת את השימושים שלך. בלירון מצברים ניתן למצוא מצברים של מגוון יצרנים כמו מצברי חברת שנפ, מצברי ורטה ועוד. לצורך הדיון אם נוסע אחד בלבד משתמש בקלנועית ובד”כ רק בסופי השבוע לא באמת צריך לרכוש מצבר יוקרתי, מכיוון שאם הקלנועית נוסעת מעט עדיף להתקין בה מצבר זול יותר ובכך למנוע הוצאה מיותרת. אך אם הקלנועית בשימוש מדי יום, ויש עליה יותר מנוסע אחד ועוד סלי קניות וכו’, לירון מצברים מייעצת לך להתקין מצבר באיכות גבוהה יותר ובעל אמינות גבוהה אשר יחזיק מעמד לאורך תקופה ארוכה וישרת נאמנה את נהגי הקלנועית.

לייעוץ חינם בבחירת מצבר לקלנועית התקשרו אלינו: 072-3921104

כמה עולה מצבר לקלנועית?

טווח המחירים של מצבר לקלנועית נע בין 600 שקלים ל 950 שקלים (לא כולל דמי משלוח והתקנה).
מצברים לקלנועית ניתן למצוא אצל כל היצרניות הגדולות ולכן שוק המחירים תנודתי ונע בין יצרנית ליצרנית ובין תוקף תעודת אחריות מורחבת או מצומצמת.
מצברים מהסוג הנ”ל הינם בעלי טווח אמפר הנע בין שבעים למאה Ampere לשעה וקיימים באופן מלא במלאי שלנו וזמינים עבורך במחירים מעולים!
מה גם שניתן לשלוח אליך את המצבר במהירות, תוך 30 דקות בסך הכל! המומחה שלנו יתקין את המצבר ביעילות ובזריזות וידריך אותך איך לשמור עליו ולהאריך את חייו.

החלפת מצברים לקלנועית בשירות מצבר עד הבית

לב הקלנועית הוא המצבר ולכן צריך לתת עליו דגש מיוחד בגלל אופי הנהגים בקלנועית. למשתמשים האלו זה יהיה קשה מאוד להחליף מצבר באופן עצמאי, במיוחד כאשר המצבר הפסיק לפתע לעבוד בלי התראה מוקדמת.

אנו מזמינים אותך ליצור קשר עמנו מבעוד מועד, במיוחד אם המצבר הנוכחי בן שנתיים, ולקבל מחיר מצוין עם שירות נהדר ולא מתפשר. זה כבר לא עניין של מחיר, אלא עניין של אחריות כלפי נהגי הקלנועית. המצבר שבק חיים לפתע? לירון מצברים ישמחו להעניק לך שירות מצבר לקלנועית עד הבית וישלחו אליך מקצוען שיחליף לך את המצבר בשלושים דקות בסך הכל מרגע שיחת הטלפון ובעיקר יסביר לך בצורה מפורטת וברורה איך לשמור על המצבר וליהנות מנסיעה רציפה ובטוחה, ללא תקלות וללא הפתעות. המומחים של לירון מצברים יגיעו לכל מקום במרכז ויבצעו החלפת מצבר לרכב בכפר סבא, רחובות הרצליה ועוד ערים נוספות!

לייעוץ חינם בבחירת מצבר לקלנועית התקשרו אלינו: 072-3921104

 

שאלות נפוצות

icon

מצברים שמתאימים לקלנועית הינם מצברים בקיבולת 70 אמפר או 100 אמפר.

icon

אצלנו תוכלו לקנות מצבר לקלנועית החל מ 600 שקלים.

icon

כן, אנו מספקים שירות החלפת מצבר לקלנועית עד הבית בתוספת תשלום סימלי.

icon

תקופת האחריות בין 12 ל 24 חודשים, תלוי במצבר שרכשתם.