מחפש להחליף מצבר לרכב במודיעין? לירון מצברים כאן לשירותך!

מלאי גדול של מצברים לרכב במודיעין שיתאימו לכל סוגי הרכבים: פרטיים, שטח, מסחרי, עבודה, דו גלגלי, קלנועית וטרקטורונים!
אנחנו מזמינים אותך לקבל כבר עכשיו הצעת מחיר מדויקת למצבר לרכב במודיעין שיתאים לך ולשימושים שלך בו.

שירות מצברים לרכב במודיעין 24 שעות ביממה
אצלנו תוכלו למצוא מצברים לרכב במודיעין במחירים החל מ 450 שקלים!
מצברים איכותיים עם אחריות מלאה
ניתן
להזמין משלוח מהיום להיום

לייעוץ חינם בבחירת מצבר לרכב במודיעין התקשרו אלינו: 072-3921104

מצבר לרכב במודיעין

מה זה בעצם מצבר?

כמו ששלט הטלויזיה לא יכול לעבוד בלי הסוללות שלו, כך גם הרכב שלך לא יכול לזוז בלי המצבר. המצבר הוא הבטריה של הרכב ואחראי על ניתוב ואספקת חשמל תקינה שתפעיל את הרכב שלך ואת כל המערכות המקיפות המותקנות בו. זה יכול להיות מזגן, אורות, צופר ועד מסכים, מערכות סאונד משוכללות ומתקנים לכסאות גלגלים.

סוגי מצברים במודיעין ובשוק בכלל

במבט ראשון המצברים נראים אותו הדבר, זה נכון. אבל! מצברים מגיעים בכל מיני סוגים הן מבחינת הטכנולוגיה שלהם והן מבחינת הקיבולת שלהם.

הדבר הראשון שאפשר להבחין בו הוא סוג הרכב בו יותקן המצבר – מצברים לרכבים פרטיים יהיו בהכרח קטנים יותר ממצברים למשאיות ואוטובוסים, ומצבר לקלנועית יהיה שונה בצורתו ממצבר לאופנוע. מעבר לכך, המצברים שונים גם בקיבולת שלהם ובעצם ביכולת שלהם לייצר חשמל. מצבר של רכב פרטי סטנדרטי יהיה מצבר 60 אמפר ואילו מצבר של משאית יכול לייצר 100 אמפר. כך שלא כל המצברים מתאימים לכל סוגי הרכבים. בנוסף, גם בתוך קטגורית הרכבים הפרטים למשל, יהיו רכבים שונים שמתאימים להם מצברים שונים. כך, מצבר לאופל קורסה לא בהרכח יתאים לרכב יונדאי i10.

החלוקה השנייה היא סוג המצבר. בשוק קיימים מספר סוגי מצברים:

 • מצבר עופרת
  המצבר השכיח ביותר בקטגוריית הרכב הפרטי. מצבר פועל על מים מזוקקים וחומצה. סוג מצבר זה נחשב ליעיל לשימוש מתון ברכב (עבודה, סידורים, בית) אך יש לו שני חסרונות: על הנהג לוודא שישנם מספיק מים מזוקקים במצבר באופן ידני ומצברים אלו נחשבים מזהמים יותר.
 • מצבר ג’ל 
  כשמו כן הוא. מצבר זה מורכב מג’ל ונחשב מצבר סגור. מצבר זה לא דורש תפעול ידני של נהג הרכב ונחשב למזהם פחות ואמין הרבה יותר. החיסרון היחידי שלו הוא המחיר שלו שקצת יקר יותר ממצבר העופרת. אך כשמחשבים את התועלת ממנו, מצבר זה הוא המומלץ ביותר היום.
 • מצבר Start&Stop 
  מצבר זה נחשב לעצמתי יותר מחבריו מכיוון שיש לו תפקיד קצת שונה. מצבר זה יכול לדומם את מנוע הרכב ולהפעיל אותו מחדש בשניות מה שגורם לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר. מצברים אלו בהכרח יקרים יותר מאחיהם הג’ל והעופרת ולא מתאימים לכל סוג רכב לכן בבואך לבצע החלפת מצבר לרכב במודיעין יש לבדוק האם הרכב שלך תומך במצבר מסוג זה.
 • מצבר פריקה עמוקה 
  המצבר החזק ביותר בקטגוריה. מצברים מסוג פריקה עמוקה מסוגלים לפרוק את כל החשמל שבו ולהיטען מחדש פעמים רבות מבלי לשחוק אותו. מצברים אלו משמשים רכבים הפועלים רק על חשמל (קלנועית) או רכבי כבדים אשר צריכים המון אנרגיה.

לייעוץ חינם בבחירת מצבר לרכב במודיעין התקשרו אלינו: 072-3921104

מה זה אמפר?

מצברים נמדדים לפי יכולת הקיבול שלהם והיא נקראת אמפר\שעה. היחידה נמדדת לפי כמות החשמל שניתן לפרוק מהמצבר בזמן כלשהו עד למתח כלשהו. כדי להסביר את זה טוב יותר, צירפנו לך כמה דוגמאות:

רכב פרטי: רכבים אלו קלים, קטנים וזריזים ולרוב יסתפקו במצברים קטנים הנעים מ-45 אמפר לשעה ועד ל-80 אמפר לשעה לרכבים הגדולים והמאובזרים יותר.

דו גלגלי: מצבר 12 אמפר הוא הכי נפוץ בקרב המצברים לאופנועים. רוב האופנועים ינועו עליו למרות שניתן למצוא קטנועים שיסתפקו במצבר 9 אמפר ואופנועים גדולים שיצטרכו מצברי 20 אמפר.

רכבים מסחריים ורכבי עבודה: בגלל עומס העבודה שלהם והאינטנסיביות בה הם פועלים, רכבים מסחריים כגון אוטובוסים ורכבי עבודה כמו למשל משאיות יצטרכו מצברים גדולים שנעים מ-90 אמפר ועד ל-120 אמפר לשעה.

איך אפשר לדעת שהמצבר נגמר?

צריך להודות על האמת. אנחנו לעולם לא בודקים את מצב המצבר שלנו. מדי פעם כשהרכב נכנס לטיפול אז המוסכניק מעיר את תשומת ליבנו למצב המצבר ומקסימום אנחנו מחליפים אותו ומסיימים סיפור. מה אם אנחנו נספר לך שאפשר להאריך את חיי המצבר שלך ולחסוך לך המון כסף? במדריך הבא פירטנו לך איך ניתן למנוע מצב בו המצבר מסיים את חייו לפני הזמן. אנחנו ממליצים לך לעבור עליו וליישם אותו ביום יום. אם בכל זאת נתקעת עם מצבר שנגמר, נשמח לסייע לך עם כל המידע שצריך אודות מצבר לרכב במודיעין ואף נשמח להעניק לך שירות מצבר עד הבית במודיעין.

פרטים שיש לשים לב אליהם:

 • רעשים המגיעים מכיוון המצבר בזמן התנעת המכונית.
 • מערכות הרכב עייפות (אורות עמומים, צופר חלש, מזגן בקושי עובד)
 • קושי רב להתניע את הרכב.

במידה והרכב שלך סובל מאחד התסמינים האלו, הגיע הזמן לפתוח את מכסה המנוע ולבדוק האם קיימים חלק או כל הסימנים הבאים:

 • סימני חלודה ואבקה בסביבת המצבר
 • החלק החיצוני של המצבר רטוב (ולא ירד גשם)
 • קורוזיה על חיבורי המצבר לרכב (פלוס ומינוס)

שירות מצבר לרכב במודיעין עד הבית

לאחר הבדיקה ניתן לקבוע את מצב המצבר ולהיערך בהתאם להחלפתו. משהו לא ברור? אתה צריך מצבר לרכב במודיעין? אנחנו בלירון מצברים נשמח לעמוד לשירותך, 24 שעות ביממה, בכל שעה.
ניתן לבחור בין המותגים המובילים אצלנו באתר לירון מצברים כגון שנפ, ורטה ועוד!

לייעוץ חינם בבחירת מצבר לרכב במודיעין התקשרו אלינו: 072-3921104