הסיאט שלך עומדת ולא רוצה להתניע? לירון מצברים!

דבר ראשון אין צורך להיכנס ללחץ! ב-30 דקות בלבד ניתן לחזור לשגרה על ידי שירות מצבר לסיאט עד הבית. אחד ממומחי המצברים של לירון מצברים יגיע עד אליך, בכל איזור במרכז הארץ ויבדוק את המצבר הנוכחי שלך. רק אם המצבר באמת גמור מומחה המצברים יחליף לך מצבר לסיאט וידריך אותך איך להשתמש בו בצורה נכונה שתעזור לך לשמור עליו ולהאריך את חייו!

שירות מצברים לסיאט 24 שעות ביממה
אצלנו תוכלו למצוא מצברים לסיאט במחירים החל מ 450 שקלים!
מצברים איכותיים עם אחריות מלאה
ניתן
להזמין משלוח מהיום להיום

לייעוץ חינם בבחירת מצבר לסיאט התקשרו אלינו: 072-3921104

מצבר לסיאט

מצברים לסיאט במחיר ללא תחרות:

גם מצבר לסיאט מתקלקל, אבל מה עושים?

מצבר לרכב, באופן כללי, אמור להחזיק בין 4 ל-5 שנים. כך שאם לא החלפת את המצבר בתקופה האחרונה, לירון מצברים ממליצים לך לקפוץ לחשמלאי רכב שיבדוק את המצבר שלך. עדיף להגיע כמה שיותר מוכנים להחלפת המצבר לסיאט מאשר להיתקע בהפתעה גמורה ללא צורך. הכנה מוקדמת וביצוע סקר שוק יכולים לחסוך לך הרבה כסף בעלות המצבר החדש. מצד שני, ישנם כמה סימנים מזהים שיכולים להזהיר אותך שהמצבר שלך אוטוטו נגמר:

 1. מערכות החשמל לא מגיבות כמו פעם
  אם שמת לב שהאביזרים החשמליים שמותקנים ברכב שלך מתחילים לזייף, כנראה שהמצבר כבר בסוף חייו. החלונות בקושי עולים, המזגן כבר לא מחמם ולא מקרר, הצפצפה צרודה ואורות הרכב כבר לא מאירים כמו פעם הם סימפטומים למצבר חלש שעומד להיגמר.
 2. קשיים בהנעה
  הרכב שלך מתעקש לא להניע? זוהי בהחלט נורה אדומה! תפקידו הראשי של המצבר הוא להניע את הרכב ואם זה קורה בקושי, הגיע הזמן להחליף מצבר לסיאט שלך.
 3. רעשים מוזרים
  מצבר איכותי ובריא צריך לספק לך נסיעה חלקה ללא כל הפרעות. אם התחלת לשמוע רעשים מוזרים מכיוון המנוע, אך בוודאות הכל תקין מבחינת הרכב, יש לבדוק את המצבר.
 4. אורות חיווי
  לוח המחוונים הוא האינדיקטור הטוב ביותר למצב הרכב. עליו מותקנות המון נורות אזהרה וחיווי שונות אשר מספקות לך המון מידע על מערכות הרכב. גם למצבר יש חיווי משלו ולכן אם הנורה של המצבר נדלקה יש לקרוא מיד למומחה מצברים שיבדוק את המצבר שלך.

לייעוץ חינם בבחירת מצבר לסיאט התקשרו אלינו: 072-3921104

כיצד לבחור מצבר לסיאט?

הרכב שלך מיוצר על ידי סיאט, אך לסיאט דגמים רבים וזהו פרמטר חשוב לבחירת מצברים לסיאט. דגמים ספורטיביים ידרשו מצבר עוצמתי יותר מכיוון שהם מתוכננים לעומס עבודה גבוה יותר מאשר דגמים משפחתיים. מצד שני, עומס של אביזרי רכב כמו מערכות שמע מתקדמות על הרכב מחייבות גם הן היערכות נכונה מצד המצבר. מעבר לכך, גם לבחירת יצרניות המצברים יש משקל רב. בשוק המתפתח של המצברים קיימים היום המון יצרנים חדשים שהביאו עימם רוח חדשה לתחום מצד אחד אך גם מצברים פחות איכותיים ובעייתים מצד שני. צוות לירון מצברים ממליצים לך לבחור ביצרניות מובילות, מוכרות ומנוסות כמו מצברים תוצרת ורטה ושנפ. יצרניות אלו פועלות שנים ארוכות בתחום המצברים ומכירות אותו לעומק. מעבר לכך, יצרניות אלו מכירות את השוק הישראלי והרכיבו מצברים אשר מתאימים לאקלים הישראלי החם, גודש הפקקים ועומס העבודה הישראלי.

פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא תוקף תעודת האחריות המקורית. כל מצבר שיוצא מהמפעל מגיע עם תעודת אחריות מקורית אשר מקנה לו שירות בכל אחת מנקודות השירות הפרושות ברחבי הארץ. חברת שנפ לדוגמא מפעילה 3000 נקודות מכירה ומחזיקה ב-2500 נקודות שירות הפרושות בכל רחבי הארץ. כך אם חלילה נתקעת עם מצבר שעדיין באחריות, ניתן להגיע לטיפול בכל אחת מהנקודות האלו ולצאת עם פתרון מלא לתקלה. ישנם מצברים 55 אמפר שיכולים להתאים לרכבי סיאט ולצד זאת יש גם מצברי 72 אמפר שיכולים גם הם להיות מצברים לסיאט. לכן, חושב להתייעץ עם מומחה שידע להתאים לרכבך ולשימוש שלך בו את המצבר המתאים ביותר.

המצבר הנכון ביותר עבורך

כבר בשיחת הטלפון מומחה המצברים של לירון מצברים יתשאל אותך לגבי סוג הרכב שלך, איזה מצבר כבר מותקן בו, אופי השימוש שלך ברכב וכמות אביזרי הרכב המותקנים ברכב. שאלות אלו יעזרו למומחה שלנו להבין את תמונת המצב החשמלית של הרכב שלך. תמונת מצב זו תעזור למומחה המצברים להתאים לך מצבר מאחת מיצרניות המצברים המומלצות של לירון מצברים. מעבר לשאלות עם החשמל, גם גודל התקציב אשר עומד לרשותך הוא פקטור קריטי לתהליך. שירות מצברים אמיתי הוא כזה שיודע לפעול גם במגבלות התקציב שלך ולא מציע לך מצברים במחירים שממילא לא התכוונת לשלם.

מעבר לזה, בוודאי אם נתקעת אך גם אם הגיע הזמן להחליף מצבר, לירון מצברים ממליצים לך להשתמש בשירות מצבר לסיאט עד הבית. שירות זה מאפשר לך לתזמן את החלפת המצבר בזמן הנוח לך ובמיקום הנוח לך עם תוספת מינורית של תשלום אשר שווה את הזמן שצריך להשקיע כדי להחליף מצבר. מומחה של לירון מצברים יגיע לכל מקום במרכז הארץ ויבצע החלפת מצבר בכפר סבא, נס ציונה, יבנה ועוד.

לייעוץ חינם בבחירת מצבר לסיאט התקשרו אלינו: 072-3921104

דגמים נוספים מבית סיאט:

שאלות נפוצות

icon

מצברים שמתאימים לסיאט הינם מצברים בקיבולת 55 אמפר, 60 אמפר, 65 אמפר, 70 אמפר או 72 אמפר.

icon

אצלנו תוכלו לקנות מצבר לסיאט החל מ 450 שקלים.

icon

כן, אנו מספקים שירות החלפת מצבר לסיאט עד הבית בתוספת תשלום סימלי.

icon

תקופת האחריות בין 12 ל 24 חודשים, תלוי במצבר שרכשתם.