הגיע הזמן להחליף מצבר לרכב בנתניה? לירון מצברים היא הכתובת שלך!
שירות החלפת מצבר מלא הכולל איפיון דרישות החשמל של הרכב שלך, התאמת מצבר לפי צריכה ותקציב והחלפת מצבר עד הבית בנתניה ללא צורך להגיע לסוכנות! רגע לפני שהיום נהרס, לירון מצברים תחזיר אותך לשגרה במהירות, יעילות, מקצועיות ובמחירים יוצאי דופן בשירות מצבר עד הבית בנתניה.

שירות מצברים לרכב בנתניה 24 שעות ביממה
אצלנו תוכלו למצוא מצברים בנתניה במחירים החל מ 450 שקלים!
מצברים איכותיים עם אחריות מלאה
ניתן
להזמין משלוח מהיום להיום

לייעוץ חינם בבחירת מצבר לרכב בנתניה התקשרו אלינו: 072-3921104

מצבר לרכב בנתניה

החלפת מצבר לרכב בנתניה

המצבר הוא חלק מאוד עמוס ברכב. הוא אחראי על הנעת הרכב בראשון ובראשונה אך התפקיד שלו מתרחב גם למערכות החשמל השונות של אותו כגון חלונות החשמל, המזגן, הצופר, אזעקת הרכב, אורות הרכב, הצופר ועוד. לכן כשמצבר מסיים את תפקידו הרכב מושבת לגמרי מבלי יכולת לזוז. הדבר הזה יכול לשתק את היום שלך במידה וזה קרה בבוקר או לתקוע אותך במקום העבודה אם המצבר החליט לסיים את חייו בערב. בשני המקרים תחושת התסכול היא נוראית כי המוח מיד רץ לתסריטים הרעים של גרירה ותשלום של מאות שקלים לחינם. לא עוד! צוות לירון מצברים יכולים לספק לך מצבר לרכב בנתניה איכותי אשר יותאם באופן מלא לסוג הרכב שלך, בין אם מדובר במצבר לקיה ספורטאז׳ או הונדה סיוויק, ולדרישות החשמל של הרכב שלך, עד אליך! כל מה שצריך לעשות הוא לחייג אלינו ומומחה מצברים מטעמנו יגיע עד אליך להחלפת מצבר לרכב בנתניה ורק אם המצבר סיים את חייו המומחה יחליף לך אותו וידריך אותך על דרכי שימור שיאריכו את חיי המצבר החדש שלך.

אילו מצברים ניתן להזמין בשירות מצבר עד הבית בנתניה?

לירון מצברים מתמחה בכל סוגי המצברים ולכן יכולה לספק לך מצברים של המותגים המובילים כגון מצברים מבית שנפ, מצברים מתוצרת ורטה, וכן מצברים מתוצרת בוש. כל המצברים מגיעים עם תעודות אחריות מקוריות כמובן שיעניקו לך שירות מלא בכל אחת מנקודות השירות הפרושות ברחבי הארץ. לירון מצברים מטפלת בכל סוגי הרכבים ולכן יכולה לספק, עד אליך, מצבר לרכב בנתניה מבין מגוון המצברים הקיימים כגון מצברים לאופנועים, מצברים למשאיות, מצברים למסחריות, מצברים לאוטובוסים, מצברים לרכבי שטח ועוד. שירות החלפת מצבר עד הבית בנתניה כרוך בתוספת תשלום סימלי בין 60 למאה שקלים.

לייעוץ חינם בבחירת מצבר לרכב בנתניה התקשרו אלינו: 072-3921104

איך לשמור על חיי המצבר?

מצברים איכותיים יעניקו לך ראש שקט. זה נכון. אך אפילו הם לא יוכלו לעמוד במספר מקרים אשר קורים לכולנו כמו למשל תאונה. המצבר יושב בתוך תושבת ייעודית ליד המנוע וכך הוא חשוף לכל פגיעה ברכב. הרבה פעמים תאונות קלות ואפילו בורות עמוקים בכביש גרמו לתזוזה של המצבר וסדקו אותו, דבר שגרם לנזילה של חומצה ולהרס של חלקים אחרים של הרכב. לכן לירון מצברים ממליצים לך לבדוק את המצבר מדי פעם על ידי הרמה של מכסה המנוע והצצה לאיזור המצבר. דבר נוסף שיכול להרוג מצבר חדש הוא חוסר שימוש לזמן ממושך. אם החופשה השנתית שלך אוטוטו פה, כדאי לבקש מקרוב משפחה או חבר שידאג להניע את הרכב מדי פעם כדי לשמור עליו רענן. בנוסף, מצברי עופרת צריכים מילוי של מים מזוקקים מדי פעם ופספוס של מילוי יכול להביא את המצבר לטמפרטורות גבוהות שיסבו לו נזק ואף יהרסו אותו לגמרי. לכן רצוי לשאול את צוות המוסך היכן ממלאים את המים ואפילו לקבוע תזכורת בסמארטפון שתזכיר לך למלא מים ולשמור על המצבר שלך לאורך זמן ארוך יותר. בכל מקרה בו המצבר לרכב כבר שבק חיים, ואתם מחפשים מצברים לרכב בנתניה, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ומומחה מטעמנו ישמח לסייע בהחלפת מצברים בנתניה.

כיצד ומתי לרכוש מצבר זול לרכב בנתניה?

שוק המצברים בישראל מוצף בהמון עסקים וסוכנויות מצברים אשר יציעו לך מגוון רחב של מצברים בטווח מחירים גדול. בדיקה קצרה בגוגל תעלה לך עשרות הצעות מחיר על אותו דגם המצבר והשפע הזה עלול לבלבל. כמו בכל מוצר, גם למצברים יש מחיר שוק מסוים המשקף את איכות המצבר, תוקף תעודת האחריות שלו והשירות איתו הוא מגיע. בוודאי יצא לך להיתקל במחיר ממש “משתלם” לרכישת מצבר חדש, מחיר שמרוב שהוא נמוך גרם לך להסס בנוגע לאמינות שלו. רוב הסיכויים שתחושות הבטן שלך נכונות. צוותי לירון מצברים נתקלו בהמון מקרים של זיופי תאריכי תוקף המצבר, זיוף תעודות אחריות ואפילו זיוף המצבר עצמו! לכן עלות המצבר הוא אינדיקציה טובה לטיב המצבר ולטיב הסוכנות המציעה אותו. אסור להתפתות לרכוש מצבר במחיר זול מדי מכיוון שמצבר מזויף או לא תקין יכול לגרום לנזק בכל מערכת החשמל ואף יותר מכך! על מנת לסייע לך בתהליך בחירת המצבר החדש שלך, לירון מצברים מפעילה מוקד עשרים וארבע שעות ביממה, בכל יום בשבוע אשר נועד לספק לך מענה מהיר, מקצועי ויעיל שיחליף לך מצבר לרכב בנתניה בתוך 30 דקות בלבד ולא משנה באיזה אזור בעיר אתה נמצא, אנחנו כבר נגיע!

לייעוץ חינם בבחירת מצבר לרכב בנתניה התקשרו אלינו: 072-3921104