מצברים במבצע מחשמל!
לירון מצברים מחזיק מלאי גדול של מצברים לכל סוגי כל הרכב שנוסעים על כבישי ישראל כך שאם הגעת לעמוד הזה, בטוח שיהיה כאן מצבר בשבילך. המומחיות שלנו היא להתאים לך את המצבר הכי נכון עבורך ברמת החוזק, האיכות וכמובן המחיר.
הערה חשובה: יש לציין שכרגע אין מבצעים והמחירים המופיעים באתר הם מחירים רגילים, במידה ויעלה מצבר במבצע נחזור לעדכן בדף זה.

מצברים במחירים הוגנים עבורכם בלירון מצברים
אצלנו תוכלו למצוא מצברים במחירים החל מ 450 שקלים!
מצברים איכותיים עם אחריות מלאה
ניתן
להזמין משלוח מהיום להיום

 

מצברים במבצע

רגע לפני, איך אפשר לזהות שהמצבר בדרך להתקלקל?

ישנו יתרון בלרכוש מצבר במבצע רק כאשר מזהים מראש שהגיע הזמן להחליף מצבר. כאשר הרכב תקוע – הראש לא חושב על מבצעים והנחות אלא רק מחפש דרכים לפתור את המצב במהירות מבלי לחשוב על גובה המחיר. אז כדי לעזור לך להתכונן טוב יותר לרגע בו יגיע הזמן להחליף מצבר, נשתף אותך קצת בפרטים אודות מצברים:

 • אורך החיים של מצבר סטנדרטי נע בין שנתיים וחצי לחמש שנים. הטווח הגדול בין השנים תלוי באיכות ומותג המצבר, ההתאמה של המצבר לרכב ולשימושים שלך וכמובן כמות הנסיעות שהרכב עבר.
 • מצברים נשחקים בשל מגוון סיבות, כאשר לכולן יש השפעה מיידית על אורך החיים של המצבר. אחד הגורמים העיקריים הוא חום וכידוע, לנו בישראל יש טמפרטורות גבוהות למדי ברוב השנה. גם חנייה של הרכב בשמש תורמת לשחיקה של המצבר ולכן מומלץ להחנות את הרכב במקומות מוצלים.
 • המצבר אחראי לייצור ואספקת החשמל לכלל מערכות החשמל שברכב ולכן אחד הסימנים העיקריים לכך שהמצבר אוטוטו נגמר הוא עייפות מערכות החשמל של הרכב. אם המזגן בקושי עובד, האורות עמומים והצופר חלש, כנראה שהגיע הזמן להחליף מצבר.
 • מעבר להיות הסוללה של הרכב, המצבר מספק את החשמל לסטרטר שבתורו מניע את הרכב כך שניסיונות הנעה מרובים בהחלט מעידים על כך שהמצבר לא שולח מספיק חשמל לסטרטר וכנראה שיש להחליף אותו.

אם זיהית חלק מהתסמינים האלה ברכב שלך, אנחנו ממליצים לך ליצור איתנו קשר כדי שנוכל להבין יחד איתך מה מצב המצבר שלך ולהעניק לך הצעת מחיר על מצבר במחיר הוגן שיחסוך לך המון כאב ראש ולא מעט כסף!

 המצברים הנפוצים שלנו

איך להתאים מצבר לרכב הספציפי שלך?

אמנם הם מאוד דומים במראה, אבל מצברים שונים בתכלית האחד מהשני ולא רק בגזרת האמפר שלהם כפי שניתן לראות בפסקה הבאה:

 • יצרנית המצבר
  גם בתחום המצברים ישנם יצרנים מובילים שפועלים בתחום מזה זמן רב. היצרנים האלה חיים מצברים, פיתחו ומפתחים טכנולוגיות חדשות שמעצבות מחדש את השוק בכל כמה שנים וזו הגדולה שלהם. לירון מצברים ממליצים לרכוש מצברים מאחת מהיצרניות הבאות: ורטה או שנפ בזכות הידע הרב שלהן בתחום, הניסיון וכמובן עשרות אלפי הלקוחות המרוצים שלהן.
 • תעודת אחריות מקורית
  יצרניות מצברים ותיקות בטוחות מאוד במוצרים שלהן ולכן מעניקות לרוכשי המצברים תעודות אחריות שתקפות ל-12 עד 24 חודשים. התעודות האלה מקנות שירות וטיפול מלא בכל נקודת שירות הפרוסה במדינה כך שלא משנה לאן טיילת עם הרכב, במידה וקרה משהו למצבר הוא מכוסה מבחינת אחריות.
 • התאמה בין רכב למצבר
  מצברים מיוצרים במידות מסוימות, עם גודל אמפר שונה ומתחים שונים, לכן חשוב מאוד להבין מהם הצרכים של הרכב שלך ורק אז לבחור מצבר מכיוון שרכישה של מצבר חדש אבל לא מתאים לא תעזור לך כי המצבר יתקלקל מהר וידרוש שוב החלפה.
 • התאמת תקציב
  מצברים חדשים כולם מכירים, אך ישנם גם מצברים משומשים שהם בסך הכל מצברים שסיימו מעגל חיים וחזרו למפעל למחזור. מצברים משומשים מגיעים עם אחריות פחותה מאשר מצברים חדשים ולכן הם מעולים למצב בו הרכב יוצא למכירה, כך שעד שהוא ימכר יהיה לך מצבר איכותי אך משומש.

מצברים מומלצים

אחרי שהבנת איזה עולם שלם עומד מאחורי המצברים ואיך להתאים מצבר לרכב שלך, אפשר להתפנות ולמצוא מצברים איכותיים במחירים הוגנים:

מצברים של חברת ורטה 
מותג בינלאומי אשר עשה התאמה לאקלים הישראלי. המצבר הזה נחשב ליקר יותר אך לאיכותי מאוד ומעניק לרוכשיו עד 20 חודשי אחריות על המצברים. מחיר מצבר ורטה מתחיל ב-570 ש”ח.

מצברים של חברת שנפ
שנפ היא יצרנית מצברים ישראלית אשר פועלת בתחום המצברים מעל ל-50 שנים וכיום חולשת על מרבית שוק המצברים בישראל. טכנולוגיית המצברים שלה, קלציום פלוס, מאפשרת למצבר להתמודד בגאון עם החום הישראלי. מעבר לכלי רכב, שנפ עובדת עם תעשיות ביטחוניות ומייצאת את המצברים שלה לכל העולם. מחיר מצבר שנפ מתחיל ב-480 ₪ לרכבים פרטיים, מצבר שנפ לאופנוע החל מ 440 ₪ ומצבר של שנפ למשאית החל מ-1200 ₪.

מצבר סטארט אפ 
זהו מותג הלאו קוסט של ורטה והוא מציע את האיכות של ורטה במחירים נמוכים ממותג האם. מצברים של סטארט אפ מגיעים עם 12 חודשים כשמחיר מצבר סטארט אפ מתחיל ב-450 ₪

מצבר בוש 
בוש היא יצרנית מצברים גרמנית עם ותק של 133 שנים! את האיכות הגרמנית לא צריך להלל כי שמה הולך לפניה ולכן רק נגיד שמחיר מצבר בוש מתחיל ב-570 ₪

אנו מזמינים אותכם לפנות ללירון מצברים להזמנת מצבר לרכב שלכם. אנו מתחייבים לשירות מקצועי, אדיב ומהיר.